Telefon: +48 516 275 830
Email: biuro@speedmag.pl

Kariera

Dołącz do nas

Interesuje Cię praca w logistyce, chcesz rozwijać swoje umiejętności w ambitnym zespole?

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

Oferujemy:
· stabilne miejsce pracy,
· uczciwe warunki oraz przyjazną atmosferę,
· nowoczesną flotę (zestaw przypisany do kierowcy),
· wolne weekendy (system pracy od poniedziałku do piątku), stałe kierunki,
· konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie.

Oczekujemy:
· prawo Jazdy kat C+E,
· karta Kierowcy,
· świadectwo Kwalifikacji Zawodowej,
· doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
· dyspozycyjności i zaangażowania,
· umiejętności planowania i organizowania własnej pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów z Opola, Krakowa, Poznania, Łodzi i okolic na stanowisko:
Kierownik oddziału.
Zakres obowiązków:
·         udział w tworzeniu oddziału,
·         rekrutacja zespołu,
·         zarządzanie zespołem i dbanie o jego stały rozwój,
·         obsługa klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym,
·         odpowiedzialność za wyniki,
·         aktywne poszukiwanie i rozwijanie portfela klientów.

Nasze wymagania:
·         doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w branży TSL,
·         wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
·         portfel własnych klientów,
·         umiejętność pozyskiwania klientów i budowania długofalowych relacji,
·         znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziana znajomość innych języków),
·         umiejętność planowania pracy własnej i zespołu,
·         cechy przywódcze.

Oferujemy:
·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub umowę B2B,
·         bardzo atrakcyjne finansowe warunki zatrudnienia,
·         elastyczny czas pracy,
·         możliwość tworzenia nowych projektów i realizacji własnych pomysłów,
·         niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon, itd.)
·         bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

W związku z rozwojem naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spedytor Międzynarodowy oraz Spedytor Krajowy
·         organizacja i obsługa transportów międzynarodowych / krajowych,
·         rozwijanie współpracy ze zleceniodawcami, podwykonawcami,
·         aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów,
·         kontrola i optymalizacja kosztów transportu,
·         monitoring i kontrola realizacji zleceń,
·         czynny udział w rozwoju firmy.

Oferujemy:
·         uczciwe wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie premie,
·         pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole,
·         przyjazną atmosferę dalece odbiegającą od korporacji, szanujemy pracę naszych pracowników,
·         możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
·         prywatną opiekę medyczną oraz pakiet dodatkowych benefitów,
·         realną możliwość wpływu na rozwój firmy,
·         zapewniamy pełną poufność otrzymanych aplikacji. ( to chyba nie tu)

·         doświadczenie w organizacji i obsłudze transportów,
·         portfel własnych klientów / przewoźników,
·         samodzielność oraz terminowość wykonywania zadań,
·         nastawienie na osiąganie wyników oraz realizację celów,
·         dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
·         profesjonalne i całościowe podejście do powierzonych zadań.

Asystent spedytora krajowego i międzynarodowego
Wymagania:
· znajomość branży logistycznej,
· łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
· umiejętność pracy w zespole,
· samodzielność,
· kreatywność oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania,
· umiejętność pracy pod presją czasu,
· znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
· doświadczenie w pracy związanej ze spedycją będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Speedmag Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. ul. Przedmiejska 6-10, 54-201 Wrocław zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Speedmag Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. ul. Przedmiejska 6-10, 54-201 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klauzula RODO do CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Klauzula-informacyjna-do-ogloszenia-rekrutacyjnego.pdf