Telefon: +48 516 275 830
Email: biuro@speedmag.pl

Career

Join our team

Are you interested in a career in logistics and want to develop your skills in an aspiring team?

We are seeking employees for the following positions:

Oferujemy:
· stabilne miejsce pracy,
· uczciwe warunki oraz przyjazną atmosferę,
· nowoczesną flotę (zestaw przypisany do kierowcy),
· wolne weekendy (system pracy od poniedziałku do piątku), stałe kierunki,
· konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie.

Oczekujemy:
· prawo Jazdy kat C+E,
· karta Kierowcy,
· świadectwo Kwalifikacji Zawodowej,
· doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
· dyspozycyjności i zaangażowania,
· umiejętności planowania i organizowania własnej pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów z Opola, Krakowa, Poznania, Łodzi i okolic na stanowisko:
Kierownik oddziału.
Zakres obowiązków:
·         udział w tworzeniu oddziału,
·         rekrutacja zespołu,
·         zarządzanie zespołem i dbanie o jego stały rozwój,
·         obsługa klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym,
·         odpowiedzialność za wyniki,
·         aktywne poszukiwanie i rozwijanie portfela klientów.

Nasze wymagania:
·         doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w branży TSL,
·         wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
·         portfel własnych klientów,
·         umiejętność pozyskiwania klientów i budowania długofalowych relacji,
·         znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziana znajomość innych języków),
·         umiejętność planowania pracy własnej i zespołu,
·         cechy przywódcze.

Oferujemy:
·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub umowę B2B,
·         bardzo atrakcyjne finansowe warunki zatrudnienia,
·         elastyczny czas pracy,
·         możliwość tworzenia nowych projektów i realizacji własnych pomysłów,
·         niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon, itd.)
·         bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

W związku z rozwojem naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spedytor Międzynarodowy oraz Spedytor Krajowy
·         organizacja i obsługa transportów międzynarodowych / krajowych,
·         rozwijanie współpracy ze zleceniodawcami, podwykonawcami,
·         aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów,
·         kontrola i optymalizacja kosztów transportu,
·         monitoring i kontrola realizacji zleceń,
·         czynny udział w rozwoju firmy.

Oferujemy:
·         uczciwe wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie premie,
·         pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole,
·         przyjazną atmosferę dalece odbiegającą od korporacji, szanujemy pracę naszych pracowników,
·         możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
·         prywatną opiekę medyczną oraz pakiet dodatkowych benefitów,
·         realną możliwość wpływu na rozwój firmy,
·         zapewniamy pełną poufność otrzymanych aplikacji. ( to chyba nie tu)

·         doświadczenie w organizacji i obsłudze transportów,
·         portfel własnych klientów / przewoźników,
·         samodzielność oraz terminowość wykonywania zadań,
·         nastawienie na osiąganie wyników oraz realizację celów,
·         dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
·         profesjonalne i całościowe podejście do powierzonych zadań.

Asystent spedytora krajowego i międzynarodowego
Wymagania:
· znajomość branży logistycznej,
· łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
· umiejętność pracy w zespole,
· samodzielność,
· kreatywność oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania,
· umiejętność pracy pod presją czasu,
· znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
· doświadczenie w pracy związanej ze spedycją będzie dodatkowym atutem.

Please include the following statement in your CV: “I consent to the processing of personal data enclosed in my job offer for the purposes necessary for the recruitment process led by Speedmag Sp. z o.o., based in Wrocław, 6-10 Przedmiejska Street, 54-201 Wrocław in accordance with the Act on Personal Data Protection of 29 August 1997 (consolidated text in Journal of Laws of 2016, item 922). At the same time, I consent processing of my personal data for the purposes of future recruitment.

We would like to inform you that the data administrator is Speedmag Sp. z o.o. with its registered office in Wrocław, ul. Przedmiejska 6-10, 54-201 Wrocław. The data are collected for the purpose of recruitment. You have the right to access and correct your data. Provision of data within the scope specified by the provisions of the Act of 26 June 1974 Labour Code and executive acts is obligatory. The provision of additional personal data is voluntary.

GDPR (RODO) Clause for CV “I agree to the processing of personal data provided in this document for realising the recruitment process pursuant to the Personal Data Protection Act of 10 May 2018 (Journal of Laws 2018, item 1000) and in agreement with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).”

Klauzula-informacyjna-do-ogloszenia-rekrutacyjnego.pdf